Nejnovější recenze ze sekce Oční optika

Michaela Grossmannová Michaela Grossmannová

Přidáno: 7. října 2018

• Jsou tenké a vydrží dlouho čisté bez známky usezeniny.
  • aplikace (nepoznate rub a líc, nebo ja aspoň ne)
  • po aplikaci 10 min pálení, škrábání
  • ač jsou tenké cítím je v oku

Pro mě jsou zklamáním, čočky vypadaly a slibovaly ostré vidění bez pocitu únavy očí, nicméně se z toho nic nekoná. Vyzkoušela jsem hodně typů a značek čoček, ale tyhle jsou fakt asi nejhorší, co jsem kdy měla. Škoda...

Přidáno: 2. října 2018

• Příznivá cena
  • Vhodné pro nošení na pár hodin denně
  • Nevhodné pro celodenní nošení

Přešel jsem z dražších čoček na tuto značku. Čočky jsou z velmi podobného materiálu a složení. První dva měsíce používání jsem byl maximálně spokojen. Ve 3. týdnu co jsem nosil již třetí pár jsem začal pociťovat na konci dne suché oči.
Další nošení (zvládl jsem je nosit ještě další 2 měsíce) už bylo opravdu nesnesitelné - oči brutálně podrážděné že jsem se po celodenním nošení nemohl 4 dny podívat do ostřejšího světla natož se pokusit si čočky na pár hodin nandat.
Vrátil jsem se k dražší variantě.
Tyto čočky doporučuji pouze na krátkodobé nošení nebo po konzultaci s lékařem - nesednou každému.

PegaVision FitView Monthly 6 čoček

PegaVision FitView Monthly 6 čoček

Přidáno: 28. září 2018

• zřejmě cena, ale ve výsledku vám doma zůstanou nepoužitelné čočky
  • pálí v oku, řežou, "ztrácejí" se v oku, nekomfort při nošení, slzení očí

velmi špatné čočky, nedoporučuji

Bausch & Lomb Biotrue Oneday 90 čoček

Bausch & Lomb Biotrue Oneday 90 čoček

Přidáno: 22. září 2018

• Rozpoznání rub/líc
  • Suché oči

Za mě hrůza. Strašně špatně rozaznatelný rub a líc, šílení suché oči a ke konci dne jsou hrozně v oku cítit.

Bausch & Lomb Hyal-Drop multi 10 ml

Bausch & Lomb Hyal-Drop multi 10 ml

Přidáno: 19. září 2018

• Aplikator - najhorsi aky som kedy mala

Kvapky su urcite dobre, ale aplikator, aj ten stary a aj tento "novy" su uplne zle. Tento novy snad totalne najhorsi, nemozne trafit sa do oka bez toho aby ste sa oka dotkli, velke plytvanie produktom, za tu cenu. Uz si ich nekupim.

Cooper Vision Avaira Vitality 6 čoček

Cooper Vision Avaira Vitality 6 čoček

Přidáno: 18. září 2018

Několik let jsem používala kontaktní čočky Avaira, které mi maximálně vyhovovaly. V očích byly příjemné, skoro jsem o nich nevěděla. Jedinou nevýhodou bylo, že čas od času po delším nošení napraskly nebo se zdeformovaly. Jinak ale perfektní. Bohužel byla jejich výroba ukončena a byly nahrazeny tímto novým typem Avaira Vitality.
Avaira Vitality jsou pro mne velkým zklamáním - nejsou v očích pohodlné (stále je cítím, škrábou), po celodenním nošení jsou oči velmi unavené.
Přijde mi také, že se deformují a více se na nich usazují nečistoty než na původním typu. Zkoušela jsem včera již čtvrtou čočku Avaira Vitality a bohužel všechny jsou pro mne stejně nekomfortní.
Navíc jsou tyto čočky oproti původnímu typu dražší.
Bohužel budu hledat jiné čočky, které by byly srovnatelné s původní Avairou. Avaira Vitality to za mne určitě nebudou.

Přidáno: 14. září 2018

• nejpohodlnější měsíční čočky co jsem vyzkoušela čočky i oproti jednodenním
  • díky vysoké propustnosti kyslíku nejsou oči po celém dni nošení unavené (i když by se to nemělo nosím je cca 15h v kuse)
  • připadají mi velmi tenké
  • výroba v Japonsku

v průběhu let jsem používala Acuve Oasys, Soft Lens Daily,PureVision, Acuve Moist, Air Optix za všechny nejlepší alternativa

také balení je kvalitní, co se týče obalu jednotlivých čoček dobře se otevírá

Menicon Miru 1 month for Astigmatism 6 čoček

Menicon Miru 1 month for Astigmatism 6 čoček

Přidáno: 14. září 2018

• nejpohodlnější měsíční čočky co jsem vyzkoušela čočky i oproti jednodenním
  • připadají mi velmi tenké
  • pro toho kdo nemá rád umývání čoček by byla lepší jejich jednodenní verze

Cooper Vision Biofinity 6 čoček

Cooper Vision Biofinity 6 čoček

Ověřený zákazník Čočky-kontaktní.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. září 2018

Zakoupeno v Čočky-kontaktní.cz

Doporučuji. I přespání dávají v poho. Používám již dlouho.

Soleko Gelone 3 x 360 ml

Soleko Gelone 3 x 360 ml

Ověřený zákazník Čočky-kontaktní.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. září 2018

Zakoupeno v Čočky-kontaktní.cz

Používám ho již léta a jsem spokojen. Doporučuji.

Ověřený zákazník sLéky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2018

(naposledy upraveno 26. srpna 2018)

Zakoupeno v sLéky.cz

Po operaci oka trpím syndromem suchého oka,
gel mi zatím nepomohl, zkušenosti ale budou individuální, kdysi mi pomohl Lacrisyn, ale ten se
již údajně nevyrábí.

Přidáno: 6. srpna 2018

• vysoká propustnost kyslíku
  • 1. nízké % vody - drážďí
  • 2. menší průměr ...13.8 vs 14.0 je v oku opravdu znát (nedoporučuji pokud nejste šikmooký občan)
  • 3. vyšší cena
  • 4. horší aplikace - jsou takové slizké/kluzké
  • 5. nemají UV filtr
  • 6. hůř se otevírá balení - ve snaze šetřit udělali plastové poudrzo značně odlehčené/ořezané a tak se špatně uchopuje

Vybral jsem je, protože jsem chtěl vyzkoušet něco TOP s vysokou propustností kyslíku a nechtěl jsem šetřit "víc peněz, víc adidas". Výsledek = Čočky nepoužitelné, vyhazuji rovnou do koše. Za poloviční cenu máte Biofinity s nesrovnatelně vyšší kvalitnou a pohodlím. Ono i měsíc nošená Biofinity je pohodlnější než toto.
Takže pokud si čočky vybíráte sami bez očních specialistů. jste normální občan s +/- běžnou bulvou tak hlavně neblbněte a nekupujte Air Optix...tím tuplem pokud jste již uživateli Biofinity a chcete něco víc adidas...Biofinity 4ever.

Přidáno: 6. srpna 2018

• výrobek sem spokojeně používala x let bez problémů
  • poslední koupené balení (červen 2018) hrozná kvalita
  • rudé oči, hrozná bolest, po navštěvě lékaře diagnoza poškrabana rohovka od kontaktní čočky. čočky jsem vyhodila ačkoliv jsem je měla jen 2 dny místo měsíce, oko přeléčila a po měsíci s brýlemi jsem načala další balení. po 2 dnech mám oči jak angorák a pro změnu mě bolí druhé oko než minule.
  • fakt super.

tyto čočky už NIKDY nekoupím.
nevím jestli jsem měla smůlu na vadné celé balení nebo šla kvalita někam do háje, ale tyto zkušenosti mi bohatě stačí

Origmed Oculocin Propo oční kapky 10 x 0,5 ml

Origmed Oculocin Propo oční kapky 10 x 0,5 ml

Ověřený zákazník Lékárna Bella Ověřený zákazník

Přidáno: 2. srpna 2018

Zakoupeno v Lékárna Bella

pálí v očích

Přidáno: 27. července 2018

• sedí mi dobře v oku, což je pro mě asi podstatné, je s nimi dobrá manipulace
  • mají uvedenou nižší propustnost kyslíku

Takximo Takximo

Přidáno: 19. července 2018

• Asi nejsou nehorší
  • Škrábou v očích
  • Nejde poznat správná strana
  • Přijde mi že v nich hůře vidím

Asi jsem dal na dobré doporučení, kterých jsou zde mraky, ale po téhle zkušenosti si je již nekoupím.
Již při prvotním nasazení mě škrábali a s tím vlastně ani nepřestali. Neustále na ně musím sahat a posouvat je a netuším jestli je zvládnu plynule nosit. Při nakapání kapek do očí začnou znovu škrábat, opravdu nevím kde je chyba.
Dokonce mi přijde že v nich vidím hůř do dálky než s ostatními.
Kupoval jsem si čočky do 250kč, takřka jsem ani nevěděl co si dávám do oka a nikdy jsem neměl s nimi takový problém jako s těmahle..
Závěrem, věřím že existují horší čočky jako jsou tyhle. Pro mě jsou tyhle čočky absolutně nenositelné, jelikož je ani nesnesu mít v oku.

Přidáno: 19. července 2018

• Asi nejsou nehorší
  • Škrábou v očích
  • Nejde poznat správná strana
  • Přijde mi že v nich hůře vidím

Dokonce mi přijde že v nich vidím hůř do dálky než s ostatními.

Ověřený zákazník EUCLékárna.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. července 2018

Zakoupeno v EUCLékárna.cz

Pomůže při únavě a svědění suchých oči.

Soleko Gelone 360 ml

Soleko Gelone 360 ml

Ověřený zákazník Čočky-online.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. července 2018

Zakoupeno v Čočky-online.cz

Popravde neuvedomuji si nic mimoradneho, normalni roztok, vse funguje jak ma :)

Stericon Pharma Gelone 10 ml

Stericon Pharma Gelone 10 ml

Ověřený zákazník Čočky-online.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. července 2018

Zakoupeno v Čočky-online.cz

Prijemne kapky do oci, konfortnejsi noseni cocek i pri praci s pocitacem. Aktualne kazdodenni pomoc pri letnich teplech.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25