Nejnovější recenze ze sekce Oční optika

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Možnost zatmavených skel
  • Možnost přidání modrého filtru
  • Jednoduchost objednání
  • Krátká výrobní doba
  • Pohodlné nošení (lehkost, nepadají)
  • Krásně sedí a netlačí
  • Informovanost o stavu objednávky
  • Balení

Brýle jsou pohodlné, sedí, nikde netlačí, nesjíždějí. Mají pevný materiál a jsou lehké. Skla jsou velká a jde přes ně krásně vidět v jakémkoliv úhlu, možnost výběru tloušťky skla je velkou výhodou. Balení výrobku je vrstvené a není možné je poškodit přepravou. Čekací doba není dlouhá jako u běžných optik (záleží na požadavku) a cena je skvělá. Samotné objednání je snadné. Objednávkový systém vás navede krok po kroku a není možné žádné informace zapomenout. Doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

Přidáno: 5. června 2023

• brýle jsou pohodlné
  • slušívé
  • zaabarvovací
  • multifokální
  • venku vždy ztmavnou i když nesvítí sluníčko
  • potí se okolo nosu

Brýle Andrea Black jsem si objednala včetně dioptrií dle lékařské vyšetření, které jsem jim naskenoval. Brýle se zbarvují do hněda jsou multifokální. Objednávka proběhla online v pořádku dodací lhůta byla 17 dní.... Brýle jsou moderní, lehké, jen občas se pod nimi potí nos nemají klipy na nos přímo sedí mám je zatím pár dní.... zatím spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 3. června 2023

• Přehledné webové stránky
  • Malá čekací doba
  • Dostupnost
  • Kvalita
  • Vůbec nic

Dioptrické brýle jsem si objednávala poprvé a měla trochu obavy ale naprosto zbytečně. Brýle sedí perfektně, jsou velmi kvalitní a vidím vše co potřebuji:) Nechala jsem si udělat speciální zatmavovací skla na sluníčko a naprostá spokojenost hlavně do auta. Rozhodně budu přemýšlet o další objednávce brýlí od značky Eyerim

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Přidáno: 2. června 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Pohodlné objednání z domu.
  • Kvalita brýlí.
  • Dioptrické brýle bych raději kupovala v kamenné prodejně -online nejdou pořádně vyzkoušet.

Objednání čoček bylo jednoduché,jelikož jsem znala své dioptrie. Ale není žádná kontrola, jestli tyto dioptrie stále mám. V optice mi vždy zrak zkontrolují,což zde bohužel nejde. Dioptrické bych si takto už nezakoupila... sluneční brýle ano. A tento typ brýlí bych si v kamenné prodejně nezakoupila, protože bych zjistila,že k mému obličeji nesedí, což online nejde úplně zjistit,ačkoliv tam mají kameru s náhledem, tak i přesto to není ono. Každopádně kvalita brýlí se zdá být dobrá.

Omisan Baby oční kapky 50 ml

Omisan Baby oční kapky 50 ml

Ověřený zákazník Pilulka.cz T

Přidáno: 1. června 2023

Zakoupeno v Pilulka.cz

byli nám doporučeny zdravotní sestrou z neonatologie, tak asi není co řešit

Ověřený zákazník Testuj.to Karolina

• Propracované webové stránky
  • Hezky zpracované obruby
  • Možnost ofocení přepisu
  • Snadné vrácení
  • Bohužel nevrací peníze za dioptrické čočky
  • Těžká skla

Rámečky Andrea Black jsou kvalitně provedeny, jsou bytelné, mají kovové nožičky. Nicméně mi přijdou velmi těžké (možná to je způsobeno dioptrickými čočkami). Na nose jsou širší a sjíždějí mi. I přes to, že jsem rozměry měřila podle svých stávajících obrub. Čočky jsem volila dioptrické, sluneční navíc jsem zvolila možnost polarizačních a tenčí tenčích skel. Po vyzkoušení brýlí a jejich váhy bych uvítala možnost volby plastových čoček. Brýle jsou opravdu velmi těžké. Oceňuji propracovaný systém webových stránek. Objednání je velmi snadné. Líbí se mi možnost ofocení přepisu od očního lékaře, nemusíte přepisovat hodnoty. Zásilka přišla pečlivě zabalená. Na stránce je možnost snadného vrácení. Stáčí napsat číslo objednávky a email, vybrat důvod. Nicméně nevrací peníze za dioptrické čočky, což na jednu stanu chápu. Z toho důvodu se mi bohužel nevyplatí brýle vrátit, jelikož čočky stály 2x tolik.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Jednoduché objednání
  • Spousta možností doplňků
  • Krásné provedení
  • Kvalitní čočky
  • Je nutné znát svůj předpis

Objednání brýlí Andrea Black online je opravdu jednoduché a rychlé, eshop mě krásně navedl ve všech krocích, je možné si postupně doobjednat prémiové vrstvy na brýle nebo další doplňky. Brýle je možné si vyzkoušet přes webkameru, jediná nevýhoda je, že je nutné znát přesně svůj předpis. Při objednávání je vidět za kolik dní by brýle měly dorazit. Dodání mých brýlí proběhlo opravdu rychle. Brýle jsou krásné, dostávám za ně spoustu pochval. Čočky (v mém případě na dálku) jsou kvalitní a jsou příjemné na nošení. Značku Kohe by eyerim doporučuji všemi deseti a určitě si objednám další brýle, nyní nejspíše sluneční.

Ověřený zákazník Testuj.to Linda

• snadné nahrání údajů
  • přijdou mi trochu silnější

Překvapilo mne, jak snadné bylo vyčíst a zadat údaje ze zprávy od očního lékaře. Celý proces byl velmi rychlý. I přes potřebu brýle upravit vzhledem k mému astigmatismu brýle dorazily až překvapivě rychle. Padnou mi a vidím v nich až nečekaně ostře. Oceňuji také velmi pěkné balení, ve kterém přišly.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• kvalita
  • rychlost dodání
  • x

Objednávala jsem dioptrické brýle, takže z počátku jsem se obávala, zda mi budou celkově sedět. Výsledek mě mile překvapil. Testované brýle jsou velmi pohodlné. Objednávka na e-shopu je velmi jednoduchá a následné doručení překvapivě rychlé (9 dní). Určitě značku Kohe by eyerim doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

Přidáno: 30. května 2023

• hezký tvar čoček
  • odolné
  • módní

Brýle jsou módní a skladné a hodí se na každodenní použití. jsem s nimy nad míru spokojen. Konstrukce mi přijde až moc křechká. Sluneční brýle bych preferoval jako možnost sundavacích lipů. Drží ne úplně dobře preferoval bych nakoupení sa seřízení ve fyzické prodejně.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Zakoupeno v Testuj.to

• Jednoduché nahrátí receptu na dioptrické skla
  • Vyzkoušení si obroučků přes webku
  • Lehkost brýlí
  • Rychlost vyřízení objednávky
  • Nic jsem nezaznamenala

Brýle jsou velmi lehké a příjemně se nosí. Velmi mě překvapilo, že jsem obroučky mohla vyzkoušet přes webku a nemusela jsem si objednavat víc různých kusů na vyzkoušení si doma a pak vracet. Tohle mi urychlilo nákup ? Super aplikace. Jednoduché bylo i nahrát jen předpis od optometričky a dle toho mi udělali brýle dioptrické. Líbí se mi i design brýlí. Za mě velmi doporučuji ???

Ověřený zákazník Testuj.to Magdaléna

• Vzhled
  • Snadné objednání
  • Výběr typů sklíček
  • Pevnost obrouček
  • Nekloužou
  • Jsou těžší - je třeba si na jejich váhu zvyknout

Brýle jsou krásné, stylové a díky zlatým nožkám i elegantní.
Velmi snadné objednání - stačí jen vyfotit nebo opsat recept.
O stavu objednávky mě stále informovali na jejich stránce. Do 10 dní jsem měla brýle doma.
Jsou pevné, krásně sedí a nekloužou.
Jediné minus je jejich trošku vyšší váha, na kterou jsem si však zvykla.

Ověřený zákazník Testuj.to Matěj

• Kvalita obrouček
  • Online nástroj na vyzkoušení brýlí
  • Jednoduchost objednání
  • Pouze měkký dodáný obal na brýle

Jsou to hezké obroučky, kulaté samozřejmě nesednou všem, ale díky online nástroji člověk získá velmi dobrou představu o finálním výsledku.
Zpracování hodnotím velmi kladně, byl jsem jím sám překvapený, protože mám zkušenosti pouze s výrazně dražšími obroučkami.
Také jsou pohodlné na nošení a většinu času o nich ani nevím. Navíc je díky velkým sklům vidět ostře na všechny strany i bez nutnosti otáčet hlavou.
Dodané čočky přesně sedí podle zaslaného optometrického měření, takže nebylo třeba složitě vyplňovat dotazník.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

Přidáno: 28. května 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Připlacené ztenčené čočky jsou opravdu teňoučké
  • Pevnost materiálu, hlavně nožiček
  • Zasláno ve velké krabici se spoustou výplně
  • Online zkoušení moc neodpovídá, brýle jsou ve skutečnosti užší

Brýle za tuto cenu předčily má očekávání. Jsou z kvalitního pevného materiálu, nožičky hezky drží a jsou mohutnější. Připlacené ztenčené čočky jsou opravdu teňoučké a krásně v rámu sedí. Vyzkoušela jsem sluneční čočky a pořád si je chválím. Bohužel online zkoušení brýlí úplně neodpovídá, brýle jsou trochu menší než bylo zobrazeno.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Přidáno: 27. května 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• jednoduché objednání přes e-shop
  • nadčasový a elegantní vzhled
  • široký výběr brýlových čoček do obrouček
  • krásné zabalení s milými detaily
  • v ceně pouzdro k brýlím, hadřík a krabička
  • zbytečné velká obalová krabice

Brýlové obroučky Andrea Black jsou pohodlné, lehké, nikde netlačí - nosím je proto ráda. Obroučky jsem doplnila dioptrickými slunečními polarizačními čočkami v šedé barvě. Sluneční brýle v této kombinaci jsou jednoduché a nadčasové, navíc se mi moc líbí kovové nožičky. Vyzdvihla bych přidanou papírovou krabičku a hlavně praktické pouzdro na brýle. Samotný proces objednání na e-shopu byl uživatelsky velmi jednoduchý a rychlý. Při volbě brýlových čoček byla možnost nahrát fotografii předpisu od lékaře pro kontrolu vstupních dat optometristou.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 26. května 2023

• Jednoduché objednání
  • Velice přehledný portál
  • On-line vyzkoušení stylu brýlí

Jestli se vám nechce lítat po optikách doporučuji internetový obchod eyerim.cz,kde jsem zakoupila i stylovky,kterým říkají Max Silver. Velice příjemné na nošení,jsou lehounké a nikde netlačí. Jejich objednání je tak jednoduché,že je to radost. Stačí vám na to 3- 5 minut,vše je krásně popsáno krok za krokem. Ofotit recept,zaměřit vzdálenost čoček,výběr vyzvednutí,platba ... Šup šup a je to. Do 10 dnů máte doma příjemné brýle v pěkné papírové krabičce se žlutým obalem na brýle a součástí je i čistící ubrousek. Za mě ano ?

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 26. května 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Jdnoduchy systém objednání krok za krokem
  • On-line vyzkoušení brýlí
  • Pěkně zabaleno
  • Moji osobu tlačí za ušima

Brýle Andrea Black doporučuji spíše lidem s úzkým obličejem,jsou lehoučké a na nose netlačí. Příjemné je i objednávání,kdy se nemusíte proklikávat zbytečnostmi. Pokud máte recept ,stačí jednoduše vyfotit,vytáhnout z peněženky jakoukoliv kartu aby bylo možné online změřit vzdálenost čoček,poté zadat vyzvednutí,platbu a je to. Po objednání,kdy vám stačí 3-5 minut vám v průběhu 10 dnů dorazí stylové brýle v pěkné papírové krabičce se žlutým pouzdrem a černým čisticím ubrouskem.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Přehlednost e-shopu
  • Intuitivní objednávání
  • Kvalita

Parádní od A až do Z. Opravdu nemám, co vytknout. Přehledný e-shop s velmi funkčním průvodcem správného výběru brýlí, i všech parametrů. Objednávání je intuitivní, vše potřebné detailně popsáno a vysvětleno. Zboží bez potíží dorazilo 7.den od objednání, a to v hezkém úhledném balení.

Samotné brýle Max Silver jsou nádherné, jemné, perfektně sedí na obličeji, nic nikde netlačí. Obroučky mozek od první chvíle vůbec neregistruje.

Brýle bez vyzkoušení jsem si objednala poprvé, a odteď už se toho vůbec nebojím. Ráda příště objednám zas.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Kvalita zpracování
  • Komunikace obchodu

Brýle jsem si vybrala, protože se mi líbila především příznivá cena oproti kamenným optikám a mohla jsem si pomocí virtuálního zrcadla vyzkoušet. Po zadání dioptrií a dalších potřebných parametrů jsem brýle obdržela do 10 dní. Brýle mají pevnější konstrukci takže mi přijde, že se hned nezničí a skvěle mi sedí, až budu potřebovat zase nové určitě se poohlédnu na Eyerim.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Pohodlí při nošení
  • Lehkost
  • Moderní luxusní vzhled
  • Vytvoření sklíček podle předpisu
  • Nemám co vytknout

Krásné brýle za super cenu. Stylové kočičí obroučky s polokovovými pacičkami - ty brýlím dodávají luxusní vzhled, za který by se nestyděly ani luxusní ikonické značky, které brýle prodávají mnohonásobně dráž! Jsou i lehké a pohodlné na nošení, skoro o nich nevím, že je mám na sobě. Jsem z nich nadšená.

Super je i webová aplikace- filtr na zkoušení brýlí. Brýlky přišly rychle a v krásném balení. Celý proces objednávky byl rychlý a bezproblémový.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25